Tag: film

Parkouristé v PK Gaza
Prvního pluku 20/2, 186 00 Karlín

Ještě jeden skok (One more jump)

Vychutnejte v rámci festivalu Jeden svět / One World dokument z prostředí PK Gaza kde trénink parkouru znamená únik před krutou realitou, kde politika nemá své místo, jen beton, prach a… ještě jeden skok.

Sevřeni válečným napětím v Palestině hledají Žehád a Abdalla svobodu v pohybu. Parkour se pro ně stává vysvobozením, každodenní sdílenou radostí, ale nakonec i prokletím.

Podívejte se na film a promluvte si na besedě a parkouru s metodikem parkouru Bc. Janem Pospíšilem, freestylerem Janem Kaňůrkem a předsedou České asociace parkouru Mgr. Michalem Filipinem. Film začíná ve 20:30, beseda vzápětí.

Jeden svět venku Parkourový workshop
Prvního pluku 20/2, 186 00 Karlín

Jeden svět venku: Parkourový workshop

Česká asociace parkouru pořádá v rámci kulturní akce, festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, parkourový workshop.
Běhání úzkými uličkami, efektivní překonávání překážek, přemety a salta – pro protagonisty dokumentu “Ještě jeden skok” jde o jediný pozitivní únik z kruté reality Pásma Gazy. Předtím, než si v letním kině vychutnáte filmařsky vypiplaný a emocionálně strhující snímek, můžete si lákavý sport sami vyzkoušet.
Ve spolupráci s Českou asociací parkouru a pod dohledem profesionálních lektorů z klubů In Motion a Prague Parkour PK1 budete mít v atraktivním prostředí Kasáren Karlín možnost proniknout do základů dynamicky se vyvíjejícího a stále populárnějšího sportu. Kdo ví, možná se po absolvování tohoto workshop + film balíčku stanete jeho vášnivými vyznavači.
Na lekce pro děti a dospělé se můžete hlásit:
In Motion https://imacademy.cz/
Prague Parkour PK1 https://www.pk1.cz/
Heartcore Film Contest

Uzávěrka odevzdání videí do Heartcore Film Contest

Heartcore Film Contest je prvním českým online festivalem parkourových videí. Soutěžící musí vytvořit video splňující zadání příslušných kategorií, to pak nahrát na YouTube, či jinou mediální platformu, a odkaz poslat na adresu pauliedarks@gmail.com nejpozději do 30. 11. 2020. Přihlášená videa nesmí být starší než z roku 2019, preferujeme však spíše novější projekty vytvořené přímo pro festival.

Heartcore Film Contest is an online film festival of parkour movies. The contestants have to make video or photography regarding the rules of following categories, upload it to YouTube or any other media platform providing high quality stream and send the link to pauliedarks@gmail.com no later than 30th November 2020. Your submitted videos should be also created at least in 2019, though we prefer more actual projects created specifically for the festival.

Kontakt

  • U Pergamenky 1511/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

  • info@capk.cz

  • www.capk.cz