Tag: world chase tag

Jakub Hašek chytá Davida Sumaru
Na Jarově 2424, 130 00 Praha 3-Žižkov

Mistrovství České republiky Single Czech Tag 2022

Srdečně zveme atletky a atlety nejen z parkourové komunity, ale i gymnasty, atlety, OCR běžce a běžkyně na již 2. ročník Mistrovství České republiky Single Czech Tag.

PŘIHLAS SE KLIKEM NA TENTO ODKAZ

Single Czech Tag je otevřené Mistrovství České republiky jednotlivců ve věku 16+ let. Single Czech Tag je hra “na babu”, která se hraje v různých obdobách po celém světě. Je rychlá, akční, napínavá. Nastupují při ní proti sobě dva/dvě atleti/atletky na hřišti cca 10×10 metrů s různě rozmístěnými překážkami. Jeden z nich má úlohu chytajícího, který se snaží po začátku běhu dotknout rukou utíkající/ho za dobu maximálně 20 sekund. Dotek jinou částí těla se nepočítá. Role chytající/utíkající se podle postupového klíče střídají.

Herní systém použitý na Singl Czech Tag má nízký efekt náhody a provádí přehlednou analýzu schopností atletů/atletek. Ti/ty jsou rozdělení/rozdělené v turnaji do skupin, a to na základě výkonnosti a losu. Na základě postupového klíče a pravidel Single Czech Tag se snižuje riziko vyřazení schopného atleta/atletky na začátku turnaje. Vítězové turnaje jsou proto ti/ty nejlepší z nejlepších. Z vítězů se následně doplňuje reprezentační tým, který se účastní obdobné hry ve světě.

Detaily pro soutěžící

Soutěžní podmínky a další k podepsání (ke stažení 201kB)

Pravidla Single Czech Tag (ke stažení 12kB)

JEŠTĚ SES NEPŘIHLÁSIL/A, KLIKNI

Prezence probíhá 8. května 2022 v hale In Motion Academy Na Jarově 2424, 130 00 Praha 3 – Žižkov od 9:00, kdy máte možnost se seznámit s tratí. První run se běží od 10:00. Z kvalifikace následuje postup do semifinále a následně finále.

Semifinále a finále budou veřejné. Srdečně zveme příznivce tohoto rychlého sportu.

Kontakt

  • U Pergamenky 1511/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

  • info@capk.cz

  • www.capk.cz