Český parkourový pohár (Praha)

11. 06. 00:00 - 12. 06. 00:00 Na Jarově 2424, 130 00 Praha 3-Žižkov

Český parkourový pohár (Praha)

Zveme Vás na Český parkourový pohár!

Srdečně zveme atlety a atletky nejen z parkourové komunity, na 1. oficiální soutěž od ČAPk obsahující rychlostní, dovednostní a stylový formát.

Český parkourový pohár je první z mnoha pohárových soutěží, které bude ČAPk pořádat. Jde o způsob kvalifikace na MČR ve třech (čtyřech) různých soutěžních formátech, třech věkových kategoriích a to jak pro ženy tak pro může zvlášť!

Pokud tě zajímá víc koukni se na pravidla jednotlivých formátů a přihlaš se do těch, které tě budou nejvíce bavit, nebo v kterých si myslíš že máš největší šanci. Určitě se máš na co těšit, protože krom postupu na MČR můžeš získat taky super ceny jako masáž, nebo fiziio, které určitě pořijdou po soutěži vhod, nebo věcné ceny jako termosky, knížky o parkouru nebo kvalitní parkourové oblečení.

Detaily k soutěžním formátům

Pravidla Styl
Pravidla Rychlost
Pravidla Dovednost
Pravidla Všestrannost

JEŠTĚ SES NEPŘIHLÁSIL/A, KLIKNI

Prezence probíhá 11. června 2022 v hale In Motion Academy Na Jarově 2424, 130 00 Praha 3 – Žižkov od 8:30, kdy máte možnost se seznámit s tratí. Pokud však nechcete čekat trať je již vybudována a je možno navštívit IM Academy v rámci volných tréninků a natrénovat na postaveném Setupu.

Z kvalifikace následuje postup do finále, a pokud uspěješ i tam jedeš na MČR!

Semifinále a finále budou veřejné. Srdečně tedy zveme příznivce tohoto sportu.

"

Kontakt

  • U Pergamenky 1511/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

  • info@capk.cz

  • www.capk.cz