pes-2

2

section-2d09ef2
Obecná definice Stav pozornosti: objevují se lokální ohniska onemocnění, která vyžadují bezprostřední protiepidemickou intervenci s ochranou ohrožených skupin, vysoký důraz na maximální efektivitu testování a trasování kontaktů
Ochrana nosu a úst (roušky, respirátory apod.) Ve všech vnitřních prostorech. Bez roušek pouze při tréninku a při soutěžích.
Sportovní soutěže Celkem diváků: 500 venku/250 uvnitř. Venku: max. 250 diváků v sektoru, max. 2 sektory venku. Uvnitř: max. 125 diváků v sektoru, max. 2 sektory uvnitř.
Amatérští parkouristé (registrovaní v ČAPk). Sportovní zařízení a sportovní příprava organizovaných sportovců včetně sportovních kroužků Amatérští organizovaní sportovci: sportovat lze venku i uvnitř. Uvnitř maximálně na jedné sportovní ploše 1 tým nebo 1 skupina dlouhodobě se společně připravujících sportovců. Venkovní sportovní příprava bez omezení. Pro příchod a odchod ze sportoviště, pro šatny, sprchy a toalety nastavena režimová opatření.
Rekreační parkour (parkouristé neregistrovaní v ČAPk) Sportovat lze venku i uvnitř. Uvnitř maximálně na jedné sportovní ploše 2 hrací týmy. Organizační a režimová opatření.
Volné tréninky amatérských a rekreačních parkouristů Provozovat lze venku i uvnitř. Dodržování rozestupů, minimálně 2 m mezi osobami. Uvnitř maximální kapacita 1 osoba na 10 m2, skupinové aktivity max. 50 osob, skupinové lekce při dodržení minimálního odstupu 2 m mezi cvičícími osobami.

Kontakt

  • U Pergamenky 1511/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

  • info@capk.cz

  • www.capk.cz