pes-3

3

section-2d09ef2
Obecná definice Naléhavý stav: šíření epidemie sílí, tlak na systém zdravotní péče je zvýšený, situace vyžaduje intenzivní sledování počtu nakažených a hospitalizovaných, vysoký důraz na maximální efektivitu testování a trasování kontaktů, vysoké riziko komunitního šíření nákazy
Ochrana nosu a úst (roušky, respirátory apod.) Ve všech vnitřních prostorech. Bez roušek pouze profesionální sportovci při tréninku a při soutěžích.
Sportovní soutěže Profesionální a amatérské soutěže bez přítomnosti diváků. Pravidelné testování profesionálních sportovců, rozhodčích a realizačních týmů.
Amatérští parkouristé (registrovaní v ČAPk, ČOS či jiné organizaci). Sportovní zařízení a sportovní příprava organizovaných sportovců včetně sportovních kroužků Amatérští organizovaní sportovci: pro vnitřní přípravu maximálně na jedné sportovní ploše 1 tým nebo 1 skupina dlouhodobě se společně připravujících sportovců, nejvýše 10 osob. Sportovat lze venku, vždy pouze 2 hrací týmy/skupiny. Pro příchod a odchod ze sportoviště, pro šatny, sprchy a toalety nastavena režimová opatření. Doporučeno testování.
Rekreační parkour (parkouristé neregistrovaní v ČAPk) Vnitřní sportoviště pouze do 10 osob a zároveň nejvýše 1 osoba na 15 m2. Sportovat lze venku, vždy pouze 2 hrací týmy/skupiny. Organizační a režimová opatření.
Volné tréninky amatérských a rekreačních parkouristů Provozovat lze venku i uvnitř. Dodržování rozestupů, minimálně 2 m mezi osobami. Uvnitř maximální kapacita 1 osoba na 15 m2, skupinové aktivity max. 10 osob. Šatny, sprchy a toalety nastavena režimová opatření. Individuální trénink v min. odstupech 2 m, s výjimkou klient/trenér, zákaz fyzické interakce, skupinové lekce max. 9+1 při současném dodržení min. odstupu 2 m.

Kontakt

  • U Pergamenky 1511/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

  • info@capk.cz

  • www.capk.cz