pes-5

5

section-2d09ef2
Obecná definice Kritický stav: celková kapacita systému nemocniční lůžkové a intenzivní péče se začíná blížit svému limitu, počet nakažených v populaci je vysoký, a to včetně zásahu zranitelných skupin obyvatel, trasování kontaktů je významně omezeno, probíhá komunitní šíření nákazy
Ochrana nosu a úst (roušky, respirátory apod.) Ve všech vnitřních a vnějších* prostorech. Bez roušek pouze profesionální sportovci při tréninku a při soutěžích. KDO NEMUSÍ NOSIT ROUŠKU (respirátor, ústenku, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének) od 8. 12. 2020: Sportovec/cvičící osoba v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod. VE VENKOVNÍCH PROSTORECH
Sportovní soutěže Profesionální soutěže bez diváků a ve specifickém režimu. Amatérské soutěže zakázány. Pravidelné testování profesionálních sportovců, rozhodčích a realizačních týmů.
Amatérští parkouristé (registrovaní v ČAPk, ČOS či jiné organizaci). Sportovní zařízení a sportovní příprava organizovaných sportovců včetně sportovních kroužků Amatérští organizovaní sportovci: Sportovat lze pouze venku, max. do 2 osob na jednom sportovišti, nastavena taková režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých skupin. Šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště jsou uzavřená, pro toalety nastavena režimová opatření. Doporučeno testování.
Rekreační parkour (parkouristé neregistrovaní v ČAPk) Vnitřní sportoviště uzavřeny. Sportovat lze venku, režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých skupin, maximálně do 2 osob.
Volné tréninky amatérských a rekreačních parkouristů Vnitřní prostory zavřeny. Sportovat lze venku, režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých skupin, maximálně do 2 osob.

Kontakt

  • U Pergamenky 1511/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

  • info@capk.cz

  • www.capk.cz