pes-1

1

section-2d09ef2
Obecná definice Stav opatrnosti: epidemie je pod kontrolou, počet nakažených v celé populaci je nízký, epidemie výrazně neroste, testování a trasování kontaktů je efektivní, nízké riziko komunitního šíření nákazy
Ochrana nosu a úst (roušky, respirátory apod.) Ve všech vnitřních prostorech. Bez roušek pouze při tréninku a při soutěžích.
Sportovní soutěže Celkem diváků: 1000 venku/500 uvnitř. Venku: max. 500 diváků v sektoru, max. 2 sektory. Uvnitř: max. 250 diváků v sektoru, max. 2 sektory uvnitř.
Amatérští parkouristé (registrovaní v ČAPk, ČOS či jiné organizaci). Sportovní zařízení a sportovní příprava organizovaných sportovců včetně sportovních kroužků Amatérští organizovaní sportovci: sportovat lze venku i uvnitř. Uvnitř maximálně na jedné sportovní ploše 1 tým nebo 1 skupina dlouhodobě se společně připravujících sportovců. Venkovní sportovní příprava bez omezení. Provoz šaten a sprch bez omezení za dodržení zvýšených hygienických opatření.
Rekreační parkour (parkouristé neregistrovaní v ČAPk) Amatérští organizovaní sportovci: sportovat lze venku i uvnitř. Uvnitř maximálně na jedné sportovní ploše 1 tým nebo 1 skupina dlouhodobě se společně připravujících sportovců. Venkovní sportovní příprava bez omezení. Provoz šaten a sprch bez omezení za dodržení zvýšených hygienických opatření.
Volné tréninky amatérských a rekreačních parkouristů Provozovat lze venku i uvnitř. Dodržování rozestupů, minimálně 2 m mezi osobami. Pravidelná dezinfekce ploch. Uvnitř maximální kapacita 1 osoba na 6m2, skupinové aktivity max 100 osob.

Kontakt

  • U Pergamenky 1511/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

  • info@capk.cz

  • www.capk.cz