Tag: parkour

Strojní 149/13 Ostrava - Kunčice

Vánoční Jam (Ostrava)

Rádi bychom Vás pozvali na Vánoční Jam s přespáním do parkourové haly na Ostravsku UM PARKOUR PARK. Smysl této akce je pozvat a stmelit parkourovou komunitu na Ostravsku, návštěva parkouristů z ostatních koutů republiky, kteří k nám ještě nezavítali nebo nás dlouho nenavštívíli.

HARMONOGRAM

 

 

Program:

Budeme skákat, skákat a skákat, nebude chybět ani nějaká soutěž v přátelském duchu, pro porovnání našich sil a skillu!  Možnost workshopu na přání na různé parkourové techniky či na téma parkour, tricking, lifestyle.(Zájemci o uspořádání soukromého workshopu, kde budete chtít zájemcům něco předat, pistě nám na info@umparkourpark.cz)

 

VĚKOVÉ OMEZENÍ

Přespání pouze pro starší 15 let. Mladší 15 let si rezervujte délku tréninku v záložce volné vstupy. Doporučujeme celodenní trénink za 350 Kč a zůstat na celý průběh akce.

Nebude chybět fotograf a DJ.

 

VSTUPNÉ

Doporučujeme si zarezervovat místo co nejdříve.

Cena akce: 450 Kč.

 

REGISTRACE A DOKUMENTY

Noví návštěvníci potřebují pro vstup na akci vyplněné čestné prohlášení a podepsané zákonným zástupcem. BEZ NĚJ VÁS NEMŮŽEME PUSTIT NA AKCI. (ZDE KE STAŽENÍ)

REZERVUJTE SI MÍSTO ZDE

 

Veselská 699, 199 00 Praha 18

Jungle Run (Praha)

Srdečně zveme atlety a atletky nejen z parkourové komunity, na 1. oficiální ligovou soutěž od ČAPk obsahující rychlostní formát pro věkové kategorie 9-11, 12-14 a 15-17 let.

Jungle Run je první z mnoha pohárových soutěží, které bude ČAPk pořádat. Jde o způsob kvalifikace na MČR v rychlostním (speed run) formátu, třech věkových kategoriích a to jak pro ženy tak pro může zvlášť!

Pokud tě zajímá víc koukni se na pravidla formátu speed run a přihlaš se. Určitě se máš na co těšit.

Detaily k soutěžnímu formátu

Pravidla Rychlost

JEŠTĚ SES NEPŘIHLÁSIL/A, KLIKNI

Prezence probíhá 3. prosince 2022 v hale Jungle Sport Park Letňany, Veselská 699, 199 00 Praha 18 od 9:00, kdy máte možnost se seznámit s tratí.

Z kvalifikace následuje postup do finále, a pokud uspěješ i tam získáš historicky první body do parkourové ligy na rok 2022/2023!

Semifinále i finále budou veřejné. Srdečně tedy zveme příznivce tohoto sportu.

Kontakt

  • U Pergamenky 1511/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

  • info@capk.cz

  • www.capk.cz