Event Category: soutěž

Enha Contest 2020
Vratimovská 681/80, 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice

Pohár ČAPk – ENHA Ostrava

Předběžný termín contestu ČAPk

Bližší informace očekávejte s uvolňovanými vládními opatřeními.

Prague Parkour Game
Praha

Parkour Game Vol. 2

EDIT: Z důvodu platných nařízeních vlády se konec kola přesouvá na 28. 2. 2020.

Princip Parkour Game spočívá v plnění výzev po celé Praze na venkovních spotech. Každý ‘Challenge’ má až několik desítek výzev, které účastníci plní. Za plnění výzev dostávají účastníci body, přičemž účastník s nejvyšším počtem bodů po skončení “Challenge” získá první místo. V případě bodové shody získá první pozici atlet, který splnil výzvy v kratším čase.

Celkový počet bodů za základní výzvy je 1 125 bodů.
Odměnu získá účastník, který dosáhne na konci daného měsíce nejvyšší počet bodů, přičemž odměnu lze získat za dosažení minimálně 20 % z celkového počtu bodů, což je 225 bodů.

Více na stránce pořadatele parkourgame.cz

IMACoN 2020
Holešovice, 170 00 Praha 7

IMACoN 2020

IMACoN 2020 17. – 18. října 2020
I letos opět proběhne největší česká soutěž v parkouru v IMA Praha! Můžete se těšit na sobotní kvalifikace – Skill / Speed contest. Kvalifikace na Style contest proběhne online (více info dole).
V neděli proběhne finále všech 5 kategorií, na které budou moci přijít i diváci. Letos chystáme mimo DJ, který zde bude hrát, i malý doprovodný program.
Kategorie
Style muži
Style ženy
Speed
Skill
Minimacon (10-14 let)
STYLE CONTEST IMACON 2020 – KVALIFIKACE
Kvalifikace probíhají formou videí už před začátkem akce. Pošli video o délce 1-2 minuty nejpozději do 30.9. IMACoN je pro parkouristy 15+.
Video musí být nahrané veřejně na Youtube s názvem: Jméno_Příjmení – IMACON Style 2020.
Odkaz na video pošli na produkce@imacademy.cz s předmětem emailu: Jméno_Příjmení – IMACON Style 2020.
Porota vybere 5 nejlepších, kteří postupují do finále dohromady s Filipem Maškem (výherce 2020).
Samostatná kategorie i pro dívky

Program:

sobota 17. říjen 2020
10:00 až 22:00
Kvalifikace Speed a Style contestu
neděle 18. říjen 2020
13:00 až 18:00
IMACoN – soutěž
EDIT: V souvislosti s opatřeními vlády s účinností od 24. září se může program jamu změnit. Sledujte nejen web www.capk.cz, ale i událost na FB, stejně tak samotné nařízení vlády.
Heartcore Film Contest

Uzávěrka odevzdání videí do Heartcore Film Contest

Heartcore Film Contest je prvním českým online festivalem parkourových videí. Soutěžící musí vytvořit video splňující zadání příslušných kategorií, to pak nahrát na YouTube, či jinou mediální platformu, a odkaz poslat na adresu pauliedarks@gmail.com nejpozději do 30. 11. 2020. Přihlášená videa nesmí být starší než z roku 2019, preferujeme však spíše novější projekty vytvořené přímo pro festival.

Heartcore Film Contest is an online film festival of parkour movies. The contestants have to make video or photography regarding the rules of following categories, upload it to YouTube or any other media platform providing high quality stream and send the link to pauliedarks@gmail.com no later than 30th November 2020. Your submitted videos should be also created at least in 2019, though we prefer more actual projects created specifically for the festival.

Na Jarově 2424/2, 130 00 Praha 3-Žižkov

World Chase Tag TM Česká republika 2020

Letos v ČR máme novinku. Staň se členem českého týmu CAPk v babě pro dospělý – World Chase TagTM.
 
Vybíráme 5 reprezentantů + 1 náhradníka. Buď nejrychlejší, nejchytřejší.
 
V lednu jste vybírali na FB, koho byste chtěli vidět. Těm jsme zaslali registrace. Pokud se chceš přidat i ty, přidej se do tohohle mailing-listu a zabookuj si místo:
 
REGISTRACE BYLA V NEDĚLI 21. 6. UKONČENA!
 
VĚKOVÉ OMEZENÍ:
16+
 
JAK BĚHAJÍ WORLD CHASE TAG NEJVĚTŠÍ BORCI?
STARTOVNÉ: 250 Kč
Uhraďte, prosím, platbu za startovné ve výši 250 Kč (slovy dvěstepadesátkoručeských) bezhotovostním převodem na spolkový účet České asociace parkouru, z. s. u Fio Banky, 2901739362/2010,
jako svůj variabilní symbol VS uveďte datum svého narození ve tvaru RRRRMMDD,
jako svůj specifický symbol SS 20200628.
Bez řádně zaplaceného startovného v den konání soutěže na spolkovém účtu nevzniká nárok na start. Uvedením správného VS a SS umožníte identifikaci vaší uhrazené platby.
SYSTÉM:
Běžci budou rozlosováni do skupin, ve kterých dojde k utkáním mezi sebou. Ze skupin vzejdou semifinálové (finálové skupiny).
Každý běžec startuje 2×20 sekund proti tomu samému běžci ve skupině. Ve skupině mohou být nejméně 4 běžci.
– jednou má běžec 20 sekund na to, aby chytil soupeře (dotkl se jej dlaní nebo jejím hřbetem)
– jednou má běžec 20 sekund na to, aby mu unikl
Při stavu 1:1 rozhoduje kratší čas v případě chycení, delší čas v případě úniku
 
ROZHODOVÁNÍ:
Chytající běžec startuje na povel. Po úspěšném startu se spustí čas. Běžec má 20 sekund na to, aby se dotkl dlaní (hřbetem dlaní) unikajícího běžce.
V momentu doteku se zastavuje čas.
Doteky budou sledovat postranní rozhodčí.
STARTOVNÉ:
Uhraďte, prosím, platbu za startovné ve výši 250 Kč (slovy dvěstepadesátkoručeských) bezhotovostním převodem na spolkový účet České asociace parkouru, z. s. u Fio Banky, 2901739362/2010,
jako svůj variabilní symbol VS uveďte datum svého narození ve tvaru RRRRMMDD,
jako svůj specifický symbol SS 20200628.
Bez řádně zaplaceného startovného v den konání soutěže na spolkovém účtu nevzniká nárok na start. Uvedením správného VS a SS umožníte identifikaci vaší uhrazené platby.
 
UPOZORNĚNÍ:
Vítězství v turnaji nemusí nutně znamenat postup do evropské kvalifikace. Finální rozhodnutí na účasti člena má hlavní pořadatel soutěže World Chase Tag TM. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo rozhodnutí pořadatele World Chase Tag TM akceptovat.
 
BEZPEČNOST:
Vzhledem k velkému množství hrazd a zábradlí na hřišti, prosíme, nepřeceňujte své možnosti.
 
PODĚKOVÁNÍ:
Česká asociace parkouru, z. s. děkuje In Motion Academy za poskytnutí prostoru pro konání turnaje.
POŘADATEL TURNAJE:
Česká asociace parkouru, z. s.
 
STAVITEL HŘIŠTĚ:
Ondřej Mrštný
 
ŘEDITEL TURNAJE:
Michal “Učitel Mike” Filipin
 
KOMENTÁTOR:
Toman Rychtera
POZNÁMKA:
Z důvodu koronavirové pandemie neproběhne po dlouhých jednáních evropská kvalifikace. V asociaci nyní jednáme, zda vzešlá vítězná šestice bude považována za výběr, který bude reprezentovat Českou republiku na evropské kvalifikaci na jaře 2021, nebo zda se budeme pořádat ještě jeden turnaj. Doufáme, že i tak nám zachováte přízeň.
summer_jam_2019
Koterovská 2208/158, 326 00 Plzeň 2-Slovany

Summer Jam – In Motion 2020

  • Čtyř denní akce v In Motion Academy Plzeň. Trénink v parkourové hale, která se skládá z dvou tělocvičen plus venkovní trénink na nejlepších spotech ve městě (největší parkourový park v ČR).
  • Budou probíhat workshopy se zahraničními hosty, takže je možnost se učit od atletů, kteří patří mezi světovou špičku. Mimo to si s nimi samozřejmě můžete zatrénovat každý den akce během volného tréninku jak v hale tak ve městě. Určitě bude i spousta času se seznámit i mimo trénink.
  • V průběhu celé akce bude probíhat oblíbená a šílená BigSummerGame pro týmy. Ta se bude skládat z 100 malých úkolů (některé budou hodně zábavné, jiné zase technicky obtížné) ohodoncených od 1 do 100 bodů. Úkoly budete plnit samostatně, nahrávat a posílat organizátorům pro potvrzení splnění úkolu. Kdo splní nejvíce úkolů a získá nejvyšší počet bodů, vyhrává!
  • Jedna tělocvična je zaměřená na akrobacii – je zde molitanová jáma, odpružená podlaha a šikmé zdi. Druhá tělocvična je plná zídek, dřevěných konstrukcí, tyček a hrazd = perfektní pro flow.
  • Mimo to máme v plánu postavit i venkovní tréninkovou část před halou. Ta se bude skládat z velké trubkové konstrukce, několika plošin, přenosných beden a nafukovacího airtracku! Pro odpočinek bude venku velký zahradní stan, kde bude možné jíst nebo relaxovat ve stínu a každý večer se zde bude grilovat.
  • Zázemí IMA Plzeň je pro vícedenní event perfektní. Pánské i dámské sprchy, místnosti mimo tréninkovou část a velké prostranství před halou (oplocené). Spaní bude v prostorách IMA a pokud by byl zájem, je možno postavit druhý venkovní stan s konstrukcí pro hamaky.
  • Pokud se letos podaří, zajistíme i kemp v blízkosti haly pro klidné spaní ve stanech.💵Cena vstupu: 1500 Kč (včetně 👕eventového trička)
silhouette_cancelled

ZRUŠENO MinIMACoN Plzeň 2020

Ačkoli tato akce byla plánována na jaro 2020 a byla kvůli koronavirové pandemii přeložena, chtěli jsme ji otevřít v létě, ale nepovedlo se. Akci musíme zrušit.
Děkujeme za pochopení.

minimacon2020
Na Jarově 2424/2, 130 00 Praha 3-Žižkov

MinIMACoN Praha 2020

Letos se bude konat pouze celostátní minimacon! Jediné kolo pouze v Praze.
Jednodenní event zaměřený na mladé ale zkušené parkouristy ve věku 10-14 let! V rámci MinIMACoNu se pořádá i týmová soutěž 🔥
❗️ registrace teprve zveřejníme ❗️
🏃‍♂️Sportovní akce pro zkušené parkouristy ve věku 10-14 let. Pokud už skáčeš nějakej ten pátek, máš naučený bomby buď v PK nebo ve flipech a chtěl by sis zaskákat s kamarádama a možná se trochu ukázat, tahle akce je přímo pro tebe!
💣Dopolede bude po hale celkem 10 stanovišť s úkoly pro tvůj tým (3-4 parkouristé), který budeš moct v libovolným pořadí plnit a pokud se na nějakej necejtíš, můžeš ho přeskočit. Tenhle systém vychází ze Skill competition na IMACoNu, největší české PK soutěži.
✅Po pauze budou workshopy s klukama z In Motion Affiliate!
🔥3 týmy s největším počtem bodů postupují odpoledne do finále. Kluci z In Motion Affiliate si vždy jeden tým vyberou a budete mít hodinu na přípravu vaší finálové show na hudbu.
🎧Jakmile začně hrát vaše písnička, je to už jen na vás!
A co vlastně dostane tým na prvním místě? 1️⃣
– Volné treninky v IMA
– Poukaz na oblečení od In Motion Brand
– Postup na IMACON 2020, kde proběhne finále třech nejlepších týmu z Minimaconu!
In Motion Academy neobstarává stravu na této události!
📄Harmonogram akce:
10:00-10:30 Registrace
10:30-11:00 Nahlášení týmů
11:00-12:30 Kvalifikace – stanoviště
12:30-13:15 Čas na oběd / společná fotka
13:30-14:30 Workshop s IM Affiliate
15:00-16:00 Příprava SHOW
16:30-17:00 Soutěž SHOWtime
17:00 Vyhlášení soutěže
17:00-18:00 Volný trénink
18:00 Ukončení akce
Více na oficiálním webu In Motion
silhouette_cancelled

ZRUŠENO MinIMACoN 2020 Brno

Ačkoli tato akce byla plánována na jaro 2020 a byla kvůli koronavirové pandemii přeložena, chtěli jsme ji otevřít v létě, ale nepovedlo se. Akci musíme zrušit.
Děkujeme za pochopení.

silhouette_cancelled

ZRUŠENO Heartcore CUP ČAPk Brno

Z důvodu možného vládního nařízení a nastavení početního limitu se tato akce v roce 2020 ruší.
Děkujeme za pochopení.