Létající sportovci otevřeli na Střekově první krytou parkourovou zónu v Ústeckém kraji

Side-flip, foto: Petr Sochůrek, e-usti.cz

Střekov – Zdolávání překážek a práce s váhou těla. Na ústeckém Střekově se návštěvníkům otevřela první indoor parkourová zóna v Ústeckém kraji při Trampoline Academy Střekov. Své umění předvedl Parkour a Freerun kroužek Ústí nad Labem, Street Hard Workers Chomutov a parkourový klub ze Žatce.

„Ve spolupráci s Trampoline Academy Střekov jsme ve sportovní hale tady na Střekově otevřeli krytou parkourovou zónu v Ústeckém kraji. Chceme, aby se děti mohly i za špatného počasí věnovat volnému svobodnému pohybu, kterým parkour je. Vždy zde bude přítomný zkušený trenér, který vede kroužky parkouru v Ústí nad Labem. Chceme, aby si návštěvníci naši zónu užili, ne se při její návštěvě zranili. My razíme heslo, že trénovat a učit se zdolávat překážky, musíte především bezpečně. Nejde o to se předvést například před kamarády, ale naučit se skokům a trikům postupně, protože každý správný parkourista se své zálibě věnuje dlouhodobě,“ uvedl Karel Komůrka z Parkour a Freerun kroužku Ústí nad Labem.

Článek je redakčně upraven. Plné znění, stejně jako obrazovou galerii, najdete na tomto odkazu e-usti.cz. Foto: Petr Sochůrek

 

 

"

Žádné komentáře
Napište komentář

Žádné komentáře

Kontakt

  • U Pergamenky 1511/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

  • info@capk.cz

  • www.capk.cz