Mistrovství ČR Single Czech Tag 2022 – kvalifikace na zahraničí je opět tady

Jakub Hašek chytá Davida Sumaru

Koronavirová opatření jsou pryč a my spouštíme 2. ročník v turnaji jednotlivců Single Czech Tag, z něhož mohou vítězové postoupit do užšího reprezentačního výběru České republiky. Událost není limitovaná tím, jestli jste nebo nejste z parkourové komunity. Limit je pouze věkový. Startovat mohou atletky a atleti věkové kategorie 16+.

PŘIHLÁŠKA

Jste žena, muž, který vydrží běhat na hřišti po dobu 20 sekund a chytat dalšího hráče/hráčku, nebo naopak unikat? Tak se přihlaste v tomto Google formuláři

PRAVIDLA SINGLE CZECH TAG VE ZKRATCE:

Singl Czech Tag je soutěž jednotlivců. Takto pravidly definovanou “hru na babu” považujeme za návrat k tréninkům původního parkouru, kdy se za reálné situace v případě nebezpečí snažili/y traceuři/traceurky přemístit z bodu A do bodu B do bezpečí. Podobné průpravné hry nás provází v tréninku parkouru už od doby jeho vzniku, ať na menších či větších herních prostorech s různým počtem překážek. Na hřišti s různě rozmístěnými překážkami nastupuje 1 chytající, který se snaží po začátku běhu dotknout rukou 1 utíkající/ho za dobu maximálně 20 sekund. Dotek jinou částí těla se nepočítá. Role chytající/utíkající se podle postupového klíče střídají.

ROZDÍL OPROTI WORLD CHASE TAG:

V zápase (runu) může získat bod jak evader, pokud úspěšně uteče, tak chaser, který úspěšně evadera chytí. V průběhu turnaje se započítává čas pro případ shody bodů v závěru kola.

Kvalifikační a semifinálové kolo bude mít méně zápasů – díky zpětným vazbám z prvního Mistrovství České republiky ve World Chase Tag Česká republika 2020 jsme provedli úpravu i v počtu zápasů ve skupinách. V kvalifikaci a semifinále atletky a atleti proti sobě pouze jednou, a to v roli chasera nebo evadera. O rozdělení rozhoduje los.

Na co se mohou diváci těšit?

Semifinále a finále turnaje je přístupné veřejnosti. Zažijte rychlou a dynamickou hru. Akce, zvraty, vzrušení, adrenalin. Přijďte do In Motion Academy Praha. Čas seminifále ještě upřesníme. Přijďte fandit.

Vstupné na akci činí 100,–150,- Kč.

Detaily pro soutěžící

Soutěžní podmínky a další

Pravidla Single Czech Tag 2022

Více si přečtěte v události:

Single Czech Tag 2022

Přečíst si můžete také článek:

Česko jede na World Chase Tag do Antverp

" , ,

Žádné komentáře
Napište komentář

Žádné komentáře

Kontakt

  • U Pergamenky 1511/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

  • info@capk.cz

  • www.capk.cz